• درباره ما

  • img

   باشگاه فرهنگی ورزشی منتخب ستارگان در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد. باشگاه در زمینه آموزش فوتبال با توجه به حضور آقای امیر خجک نژاد که سابقه دو سال مربیگری در آکادمی آرسنال را دارد، از متدهای روز دنیا استفاده می نماید.
   آموزش برای سنین ۵ تا ۱۳ سال می‌باشد که بازیکنان با اخلاق و کوشا جهت عضویت در باشگاه انتخاب می شوند.
   باشگاه فرهنگی ورزشی منتخب ستارگان دارای دو زمین اختصاصی می‌باشد، زمین چمن مصنوعی لاله واقع در خیابان فاطمی و زمین چمن طبیعی ورزشگاه شیرودی (امجدیه سابق).
   ـ تیم نوجوانان (زیر ۱۴ سال) باشگاه منتخب ستارگان در تابستان ۹۸ برای هفتمین سال پیاپی حضور در مسابقات لیگ برتر حوزه شمیرانات را تجربه کرد و در این سالها یک بار به مقام قهرمانی و سه بار به مقام سوم دست یافته است.
   ـ تیم نوجوانان (زیر ۱۶ سال) منتخب ستارگان علاوه بر حضور هفت ساله در مسابقات لیگ برتر تهران (آسیا ویژن) نیز حضور دارد که از افتخارات حضور در مسابقات لیگ برتر حوزه شمیرانات کسب دو مقام سومی می باشد.
   ـ لیگ برتر نوجوانان (زیر ۱۷ سال) که برای اولین بار در سال ۹۸ توسط هیئت فوتبال برگزار می شود، باشگاه منتخب ستارگان در گروه دوم این مسابقات حضور دارد.
   ـ تیم جوانان منتخب ستارگان علاوه بر حضور در مسابقات لیگ برتر شمیرانات در مسابقات دسته یک تهران حضور دارد. از افتخارات حضور در مسابقات لیگ برتر حوزه شمیرانات کسب دو مقام سومی می باشد.